Tüm Etkinlikler

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Berkay

  ADK/[H.U.N] TavşaN

  Merhaba, Ceza Sonlandırma İsteğiniz İncelenmiş Olup Tek Seferliğine Mahsus Olarak Kabul Edilmiştir. Tekrarında affı olmayacaktır.
 3. xmaglenus

  ADK/[H.U.N] TavşaN

  Karakter Adınız: ''[H.U.N]TavşaN'' Steam Profil Linkiniz: ''https://steamcommunity.com/profiles/76561198381702636/'' Olayın Tarihi: ''24.03.2019'' Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: ''ADK'' Savunmanız: " Bugün öğlen saatlerinde Bluefor teşkilatı ile yapmış olduğum avukat roleplay'ında bazı teşkilat üyeleri ile roleplaylarımız uyuşmadığından kaynaklanan bir sonuç ile bir bluefor üyesine hakarette bulundum,arkadaşta banımın açılmasında bir problem olmadığını yetkililere bildirmiş bulunmakta. Banımın açılmasını yetkililerden rica ediyor,görevlerinde başarılar diliyorum. - [H.U.N] TavşaN
 4. Ceza sonlandırma isteklerine sadece Yöneticiler bakabilir. Herhangi bir şikayetiniz, öneriniz veya sıkıntınız var ise lütfen admin@altisgaming.com adresine mail atınız.
 5. Karakter Adınız: ''Cevabınızı Buraya Yazınız'' Steam Profil Linkiniz: ''Cevabınızı Buraya Yazınız'' Olayın Tarihi: ''Cevabınızı Buraya Yazınız'' Unique/Global ID: ''Eğer TeamSpeak[ts.altisgaming.com]'den ceza aldı iseniz buraya Global/Unique ID'nizi yapıştırın.'' Lütfen Ceza Aldığınız Kuralı Buraya Yazınız: ''Cevabınızı Buraya Yazınız'' Forum Konusu İse Lütfen Konuyu Buraya Yapıştırın: "Cevabınızı Buraya Yazınız'' Savunmanız: "Cevabınızı Buraya Yazınız" Not: Oyun'dan ve TeamSpeak[ts.altisgaming.com]'den ceza aldıysanız aynı konuda ceza sonlandırma isteğini yapınız.
 1. Load more activity